Ever After High - Nové postavy

9. ledna 2016 v 19:44 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Ever After High se opět rozšíří o několik studentů, tak si je představíme :)...

Farrah Goodfairy
Je dcerou Dobré víly z Popelky. Má svého mazlíčka, myšku jménem Clydesdale. Je členkou roztleskávaček na EAH. Je to Royalka/Šlechtična. Po dokončení příběhu si hodlá otevřít své vlastní butiky kolem školy, protože miluje módu a kouzla. Ale zatím má jenom módní blogy. Je někdy až příliš hodná, a to i k těm, kteří ji třeba urážejí, má snad úplně pro vše pochopení. Řeší problémy s úvahou a chladnou hlavou a nikdy se neuchyluje k zmatkům, panice nebo agresi. Často díky své laskavosti však zapomíná řešit své vlastní problémy a v hloubi duše si někdy tajně přeje, aby mohla být alespoň jednou ona středem pozornosti. Již se objevila v knize Fairy's Got Talent/Víla má talent.Meeshell Mermaid
Je dcerou Malé mořské víly ze stejnojmenné pohádky. Také je spolubydlící, již uvedené, Farrah. Ještě není známo, zda je Rebel či Royal. Je váhavá a plachá, často se bojí nového a nových lidí, ale když si najdou společný zájem, hřeje ji to u srdce. Dobře si například rozumí s Melody Piper, protože obě dvě sdílejí lásku k hudbě. I když má možnost chodit, při namočení vodou se její nohy promění v mořský ocas s ploutví. Jak už bylo zmíněno, miluje hudbu a k tomu se váže i její přenádherný zpěv, který provozuje jako koníček, ale rozhodně se s ním nikde nechce chlubit.
Ještě nebyly zveřejněny promo fotografie, tak přidávám jen náhled na panenku v krabici.Justine Dancer
Je dcerou 12. princezny z pohádky 12. tančících princezen (kterou také Mattel ve formě Barbie zfilmoval). Je to Royalka/Šlechtična. Je velmi kreativní, seběvědomá a pracovitá. Miluje samozřejmě hudbu a tanec. Ráda také nalézá skrytý talent v ostatních a myslí si, že každý si zaslouží dostatek pozornosti pod září reflektorů, to o ní docela vypovídá, že má ráda spravedlnost. Je součástí divadelního kroužku ve škole, specializuje se na všechny druhy tanečních stylů a někdy se ráda předvádí. Obdivuje Ducches Swan a za svou nejlepší kamarádku považuje Melody Piper. Ačkoli je nejčastěji obklopena Royaly, její spolubydlící je Ramona Badwolf, sestra Cerise, se kterou dobře vychází. Již má svůj profil na oficiálních stránkách EAH.Mira Shards (Zlá královna v přestrojení za studenta EAH)
O ní se nedá moc říci, sami jsme v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků viděli. Ale na Ever After High, jakožto Mira Shards, tvrdí, že je dcerou toho, co vystupuje v Kouzelném zrcadle (toho, co na otázku ,,Kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?'' odpovídá ,,Ty královno jsi velmi krásná, ale v zemi zdejší, je ještě krásnější'', snad jsem to řekla přibližně dobře :D). Její nejlepší kamarádkou by mohla být Raven, přece jen je to její dcera, kterou nadevše miluje (no tak možná miluje ještě sebe :D), jen by podle ní mohla být trochu zlejší. Netají na sobě jistou vzhledovou podobnost s Raven.Nina Thumbell
Je dcerou Malenky/Thumbeliny ze stejnojmenné pohádky. I když je minimálně o hlavu menší, než ostatní a dokáže se i zmenšovat, je v týmu roztleskávaček. Není typ, který vyvolává konflikty, ale když se situace hroutí, dokáže se postarat. I když jde více s davem, když chce, ozve se. Nina myslí ekologicky, svůj čas tráví recyklací, péčí o životní prostředí a navádí k takovému chování i přátele.
Zatím nebyla ukázána proma panenky, ale jen v krabici.Jillian Beanstalk
Je dcerou Jacka z pohádky Jack a stonek fazole. Moc se o Jillian neví, ale zdá se, že jde vždy rovnou k věci, ať už je to cokoliv. Hraje ve školní kapele jako harfistka, hraje na malou zlatou harfu, kterou zdědila po otci. Z jejího vzhledu se zdá, že se zajímá o hudbu a přírodu.Je jich ještě více, ale ty si nechávám na později :). Mimochodem, mně se nejvíce z charakterů zamlouvá... Meeshell a Farrah :).

A která z postav se nejvíce líbí Vám?
Co si myslíte o vztahu mezi Raven a její matkou?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama