Leden 2016

Barbie - Strength In Numbers song

22. ledna 2016 v 18:06 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Barbie na svém oficiálním YT kanálu zveřejnila videoklip s písní Strength In Numbers, s úryvky z filmu Barbie Tajná agentka.


Barbie - Tajná agentka trailer

15. ledna 2016 v 15:58 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Tak, a teď jsem se hodně nas...štvala :D ):(. Vyšel český trailer na film Barbie - Spy Squad. Na filmy v češtině jsem se vždy hodně těšila, ale co se nestane.... Barbie vždy (s vyjímkou Barbie deníčku) dabovala nejlepší dabérka Jitka Ježková. Teď sice netuším, co je to zahlas, ale najednou jsou tam samé dnešní dabérky (něco jako Ivana Korolová), které se vecpou všude. Že Barbie v anglickém dabingu změní hlas, ok, ale že i v češtině?! Kdyby ten hlas alespoň nějak seděl k Barbie, ale to je prostě hrozné :/. Ale i ostatní věci, jako překlad a to, jak otevírají pusu při slovech, která překladatelé nedomysleli. No nic, jestli je tohle jen výjimečný stav, tak dobře, ale pokud budou tyhle dabérky i v dalším filmu, už se budu koukat asi jen na anglický originál.


Jak se Vám líbí nový dabing?Monster High - Welcome to Monster High teaser trailer

10. ledna 2016 v 14:46 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Tak jo, jak už někteří možná víte, Mattel se chystá (prý kvůli rodičům, kterým se panenky nelíbí - jsou údajně moc strašidelné) naprosto převrátit celou MH naruby. Hodlá změnit tvářičky, které jednak vůbec nevypadají jako ty MH, ale spíše skoro jako faky, ale nejhorší na celé změně je, že Mattel si protiřečí. Heslo ,,Be yourself, be unique, be a monster.'' asi moc neplatí, vždyť vlastně mění panenky, protože OSTATNÍM se to nelíbí, a to ještě jen kvůli nějakým imbecilům, kterým tomu nerozumí. Ale fanoušků MH je více, dokonce už podepisují petici. Mně by osobně změna tak nevadila, ale vadí mi to, PROČ, KVŮLI ČEMU je mění. Ale je možné, že zůstanou alespoň některé monsterky s původními tvářemi. Ale taky si říkám, proč by to chtěli nějací rodiče měnit. Když dítě panenku chce, tak se jí asi nebojí, ne? To spíš jestli z toho rodiče nejsou... no, nebudu nevhodně mluvit :D. Je to prostě divný důvod. Když se jim nelíbí a nerozumí tomu, ať je nekupují (a teď si to vezměte, prý že pro starší už panenky nejsou... jaká ironie). Ale teď k filmu... Welcome to Monster High bude nový MH film s úplně novou animací (čekala jsem tedy, že bude alespoň lepší, ale je to jen teaser, třeba bude lepší) a dočetla jsem se, že Mattel hodlá z děje úplně vynechat více jak polovinu postav (!!). Třeba nechápu, proč by chtěl (a hlavně jak?!) vynechat ředitelku Krvákovou - jakože střední škola bez ředitelky? Nebo Clawda, odtrhnout ho od Draculaury? Je to prostě zvláštní a Mattel hodlá něco udělat i s tvářičkami EAH. Prostě mi změna nevadí, ale změna k tomu, čím nejsou? To by se měl Mattel trochu zamyslet... Barbie se třeba taky v průběhu let mění, ale je čím dál tím lepší, ale zároveň stále stejně úžasná, furt je to ta modrooká blondýnka s Kenem :). Co se tedy konečně :D, týče filmu, je o něm známo velmi málo. Animace bude ve stylu CGI, který bude podobný panenkám pro rok 2016 a nové filmy se budou soustřeďovat na jádro všech hlavních postav. Objeví se nové postavy Ari Hauntington a Moanica.
Tady je ten trailer, který ovšem zatím není v dobré kvalitě.Jak se Vy těšíte na film?
A názor na nové panenky, krabice, děj atd.?Ever After High - Epic Winter teaser trailer

10. ledna 2016 v 14:36 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Po Dragon Games by měl následovat další speciál, a to s názvem Epic Winter. Bude to o nové postavě na EAH, Crystal Winter, dceři Sněhové královny, jejíž otec se nějakým způsobem stane zlým a bude chtít nechat zmrazit navždy celou pohádkovou říši. Crystal ví, že musí zakročit, tak přispěchá pro pomoc ke svým nejlepším kamarádkám, Briar a Ashlynn. Více se toho už nedá říct, protože stejně Epic Winter vyjde až 26.srpna 2016, takže je dost času :).
Teaser Trailer ještě není v dobré kvalitě...


Monster High - Great Scarrier Reef trailer

10. ledna 2016 v 12:37 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Už se na YT konečně objevil trailer ke zřejmě poslednímu filmu MH, který bude mít ještě původní animaci. O tom Vám řeknu později, ale možná, že už někteří víte...
Film by mohl být originální, ale docela mi plete hlavu, že tam dali mořskou pannu - dceru Poseidóna, přitom by to spíše mohlo jít do někjakého filmu, kdyby Mattel vymyslel školu různých bohů. To stejné je ale i s Cupid. Sice trailer ještě není v úplně nejlepší kvalitě, ale určitě brzy bude :). Film by měl vyjít 14. března tohoto roku :).
Ever After High - Nové postavy

9. ledna 2016 v 19:44 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Ever After High se opět rozšíří o několik studentů, tak si je představíme :)...

Farrah Goodfairy
Je dcerou Dobré víly z Popelky. Má svého mazlíčka, myšku jménem Clydesdale. Je členkou roztleskávaček na EAH. Je to Royalka/Šlechtična. Po dokončení příběhu si hodlá otevřít své vlastní butiky kolem školy, protože miluje módu a kouzla. Ale zatím má jenom módní blogy. Je někdy až příliš hodná, a to i k těm, kteří ji třeba urážejí, má snad úplně pro vše pochopení. Řeší problémy s úvahou a chladnou hlavou a nikdy se neuchyluje k zmatkům, panice nebo agresi. Často díky své laskavosti však zapomíná řešit své vlastní problémy a v hloubi duše si někdy tajně přeje, aby mohla být alespoň jednou ona středem pozornosti. Již se objevila v knize Fairy's Got Talent/Víla má talent.Meeshell Mermaid
Je dcerou Malé mořské víly ze stejnojmenné pohádky. Také je spolubydlící, již uvedené, Farrah. Ještě není známo, zda je Rebel či Royal. Je váhavá a plachá, často se bojí nového a nových lidí, ale když si najdou společný zájem, hřeje ji to u srdce. Dobře si například rozumí s Melody Piper, protože obě dvě sdílejí lásku k hudbě. I když má možnost chodit, při namočení vodou se její nohy promění v mořský ocas s ploutví. Jak už bylo zmíněno, miluje hudbu a k tomu se váže i její přenádherný zpěv, který provozuje jako koníček, ale rozhodně se s ním nikde nechce chlubit.
Ještě nebyly zveřejněny promo fotografie, tak přidávám jen náhled na panenku v krabici.Justine Dancer
Je dcerou 12. princezny z pohádky 12. tančících princezen (kterou také Mattel ve formě Barbie zfilmoval). Je to Royalka/Šlechtična. Je velmi kreativní, seběvědomá a pracovitá. Miluje samozřejmě hudbu a tanec. Ráda také nalézá skrytý talent v ostatních a myslí si, že každý si zaslouží dostatek pozornosti pod září reflektorů, to o ní docela vypovídá, že má ráda spravedlnost. Je součástí divadelního kroužku ve škole, specializuje se na všechny druhy tanečních stylů a někdy se ráda předvádí. Obdivuje Ducches Swan a za svou nejlepší kamarádku považuje Melody Piper. Ačkoli je nejčastěji obklopena Royaly, její spolubydlící je Ramona Badwolf, sestra Cerise, se kterou dobře vychází. Již má svůj profil na oficiálních stránkách EAH.Mira Shards (Zlá královna v přestrojení za studenta EAH)
O ní se nedá moc říci, sami jsme v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků viděli. Ale na Ever After High, jakožto Mira Shards, tvrdí, že je dcerou toho, co vystupuje v Kouzelném zrcadle (toho, co na otázku ,,Kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?'' odpovídá ,,Ty královno jsi velmi krásná, ale v zemi zdejší, je ještě krásnější'', snad jsem to řekla přibližně dobře :D). Její nejlepší kamarádkou by mohla být Raven, přece jen je to její dcera, kterou nadevše miluje (no tak možná miluje ještě sebe :D), jen by podle ní mohla být trochu zlejší. Netají na sobě jistou vzhledovou podobnost s Raven.Nina Thumbell
Je dcerou Malenky/Thumbeliny ze stejnojmenné pohádky. I když je minimálně o hlavu menší, než ostatní a dokáže se i zmenšovat, je v týmu roztleskávaček. Není typ, který vyvolává konflikty, ale když se situace hroutí, dokáže se postarat. I když jde více s davem, když chce, ozve se. Nina myslí ekologicky, svůj čas tráví recyklací, péčí o životní prostředí a navádí k takovému chování i přátele.
Zatím nebyla ukázána proma panenky, ale jen v krabici.Jillian Beanstalk
Je dcerou Jacka z pohádky Jack a stonek fazole. Moc se o Jillian neví, ale zdá se, že jde vždy rovnou k věci, ať už je to cokoliv. Hraje ve školní kapele jako harfistka, hraje na malou zlatou harfu, kterou zdědila po otci. Z jejího vzhledu se zdá, že se zajímá o hudbu a přírodu.Je jich ještě více, ale ty si nechávám na později :). Mimochodem, mně se nejvíce z charakterů zamlouvá... Meeshell a Farrah :).

A která z postav se nejvíce líbí Vám?
Co si myslíte o vztahu mezi Raven a její matkou?


DC Super Hero Girls - Get Your Cape On song

9. ledna 2016 v 17:27 | ♥Charlie♥ |  DC Super Hero Girls
Přidávám píseň k DCSHG, kterou ve spojitosti s Mattelem poskládala a nazpívala Jordyn Kane (ta, co zpívala Courtney v Barbie Rock 'n Royals nebo k EAH Way Too Wonderland - Do You Wonder?). Její hlas je úžasný a přesně typy takových těch ''powerful'' písní miluju :).Ever After High - Dragon Games trailer, song

9. ledna 2016 v 14:26 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Hlásím se s novou, již šestou, speciální epizodou EAH, tentokrát s názvem Dragon Games, neboli Dračí hry :). V epizodě se bude odehrávat návrat draků na Ever After High a s nimi se také navrátí nejúžasnější sport vůbec, Dračí hry. Ale vše nebude tak skvělé, jak se bude zdát, protože na Ever After High přijde Zlá královna, ale v podobě nové studentky Miry Shards. Také přibude pár dalších nových postav, ale ty přidám později :). Popravdě se nemohu dočkat, až Dragon Games vyjdou, byla by to podle mě i super kniha :).A tady je píseň, která je naprosto úžasná a života plná, čiší z ní nabitá energie a velké nadšení a odhodlání :). Jmenuje se Power Princess Shining Bright.


Jak se Vy těšíte na Dragon Games?
Jaký je Váš zatím nejoblíbenější speciál EAH?
Jak se Vám líbí píseň, slyšeli byste rádi nějaký cover?