Září 2015

Barbie - Velké psí dobrodružství celý film (EN)!

27. září 2015 v 19:00 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Jupíííí!!! Je to tu! Předevčírem (či včera ?? :D) Eva z barbie-4ever.blog.cz zveřejnila na Ulož.to celý film Barbie - Velké psí dobrodruštví! Film už jsem stihla zhlédnout a musím říct, že je vážně super! :) Děj, animace, všecičko... bylo úžasné :D :). Ale jen mě překvapilo, že na konci titulek nebylo žádné poučení, jako vždy... :O To mě docela zarazilo, ale já si z toho vzala to, že je všechno větší zábava a dobrodružství, když to prožíváme s nejbližšími :). Zase známe trochu více Robertsovu rodinu :).
Film je ke stažení ZDE! :)
Stahujte co nejrychleji a nejdříve, aby nedošlo k porušení práv -_-.Barbie - Velké psí dobrodružství song

25. září 2015 v 17:33 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Byl zveřejněn celý song k novému Barbie filmu Velké psí dobrodružství :).
Zde máte oficiální hudební video :).


Monster High - Boo York, Boo York songy

25. září 2015 v 17:05 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Tak jsem nedávno zhlédla nový MH film - Boo York, Boo York. Abych se tak vyjádřila, děj podle mě stál úplně za nic, animace jako vždy, ale dobré písně, vážně mi při nich naskakovala husina :D :). Jen mě štvalo, že v originálním anglickém dabingu všechny ghoulčí role zpívá jedna a ta samá zpěvačka, co zpívá Catty, pak se neví, kdo co zpívá :/. Ale písně s texty krásně znějí pro ucho, vážně, miluju písničky, kdy mi naskakuje husí kůže :D ♥_♥. Alespoň Vám ukáži, které písně se mi z anglického originálu líbily nejvíc, i když je to většina :D :).

Samozřejmě Boo York, Boo York, hlavně ve scénce s Pharaohvou předehrou :D.Pak se mi líbí Empire, miluju ten lehký nádech Egypta (i když ho vlastně popravdě moc nemusím xD)Ještě se mi líbilo It's over (miluju rozvraty :DD)Plus bych chtěla upozornit, že na oficiální YT kanál Monster High byla nahrána v češtině písnička z originálu Shooting Stars, neboli Buď hvězdou. :)A na konec přidávám jakýsi užo-boží spoiler, kdy si Astranova povídá o Monster High s Apple a Raven z Ever After High! :D :O ♥Tak jsem Vám poskytla takovou ochutávku filmu a v menu máte odkaz na stažení filmu :D :).Barbie - Friends of Barbie

25. září 2015 v 16:29 | ♥Charlie♥ |  Barbie
Barbie na svém oficiálním YT kanálu asi před měsícem udělala soubor videí, který se nazývá ,,Friends of Barbie''. Jsou tam hlavně různí ''coveroví'' známí zpěváci z YouTube, jako například Tiffany Alvord, kterou já znám ve spojitosti s Megan Nicole, a zpívají píseň z Barbie Rock 'n Royals ,,Raise our voices'' (v cz ,,S námi zpívej''). Všichni ale nejen zpívají, ale ukazují v písni i své talenty, nebo si ji prostě jen užívají :). Myslím si, že každá z těch videí stojí za podívanou a můžete se v Barbiinem seznamu přátel octnout také, protože když si Barbie všimne, hned přidává do souboru další videa :). ZDE můžete zhlédnout videa Barbiiných kamarádů :D :). A na závěr přidávám jeden z videoklipů, který mám asi nejraději a ten je zrovna od Tiffany a její přijemné vystoupení, že i malé věci dokážou udělat velké přátele :).


Barbie - Špionská četa

25. září 2015 v 11:07 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Film
Barbie - Špionská četa je už třicátýdruhý film Barbie, který bude mít v režii William Lau a jeho premiéra se bude konat na jaře roku 2016.

Dějství
V tomto vzrušujícím, akčním dobrodružství Barbie a její kamarádky Teresa a Renee vystupují jako profesionální gymnastky, které se jednoho dne dozví, že byly vybrány jako nový tým agentek, které mají zastavit lstivou kočičí lupičku. Když spojí své síly a dovednosti v parkuru, akrobacii a gymnastice tvoří (ne) dokonalý tým. Kočičí lupička má totiž dovednosti v bojových uměních, tudíž až s ní může být tým superagentek neporazitelný!

Datum premiéry filmu : jaro 2016
Hlavní role : Barbie, Lea - kamarádka ?, Teresa - kamarádka ?


!!!TEASER TRAILER!!!

!!!TRAILER!!!
!!!LOGO filmu!!!
!!!PANENKY!!!


Detailněji zatím jen Barbie špiónka :D :).