Duben 2015

Barbie - Sister's Fun Day teaser trailer (EN)

29. dubna 2015 v 14:37 | ♥Charlie♥ |  Barbie Life In the Dreamhouse
Zdravím s překvapující a úžasnou zprávou! :) Ještě toto jaro má vyjít nový speciál Dreamhousu! Ale ne tak ledajaký..... budou v něm totiž vystupovat Fifth Harmony! ♥_♥ Pro ty, kdo nevědí, Fifth Harmony je dívčí skupina, která nazpívala i Barbiin oficiální song Anything is possible. Dokonce budou mít Fifth Harmony (v originále, samozřejmě) své hlasy! :O Nevím jak Vy, ale já jsem velmi natěšená! :O :D :) Přidávám hlavně ten teaser, tedy :D :).


Trailer není v nejlepší kvalitě, ale mě to stačí xD. Ale brzy jistě bude v kvalitě lepší :).


Tak jak se Vy těšíte tuto epizodu? :)
(hóóódně těžká otázka xD, ale prostě nevím, co k tomu dodat, vyrazilo mi to totiž klávesnici xD)

Barbie - Helping Dolls

27. dubna 2015 v 19:57 | ♥Charlie♥ |  Barbie
Hlásím se Vám s novinkami z Barbie světa! :) A tentokrát je to i něco, co by mohlo pomoci dětem z pražského ohroženého Klonkánku, díky jejich dluhům a nedostatku peněz pro děti. Českoslovenští návrháři totiž oslovili Barbie Česká republika pro spolupráci na charitativní dražbu jejich skvostných oblečků na panenky Barbie :). Panenky budou na sobě mít společenské šaty ve stylu Red Carpet. Nápad pochází od návrháře Adama Ptáčka, který designérům představil na podzim 2014. Tyto designéry budou představovat Beata Rajská, Markéta Kopecká, Jirka Klett, duo Lazy Eye a dokonce i začínající talentovaní studenti z Baťovy univerzity ve Zlíně. Ptáčkův nápad má spojovat tři krásné věci : Barbie, návrhářství a dobromyslnost v jednom :). Oblečeno bude 42 různých Barbie panenek, které návrháři rozdělili do dvou různých kategorií : ,,Look at me'' (,,Koukni na mě'') a ,,Play with me'' (,,Hraj si se mnou''). Už z názvů vyplývá, že panenky z kategorie Look at me budou spíše pro větší sběratele a budou sloužit spíše na okrasu, zatímco panenky v kategorii Play with me jsou určeny pro děti na převlékání a zážitkové hraní. Také tímto zážitkem chtějí lidé z Klokánku zpříjemnit jeho dětem pobyt v něm a dát jim co nejvíce krásných zážitků do života :).

Dražbu můžete navštívit dne 29. dubna 2015 (ve středu) v obchodním centru Chodov (pražská čtvrť).
Nejdříve se ale musíte předběžně zaregistrovat:
kontaktní osoba : Zora Vondráčková
e-mail: zora.vondrackova@fod.cz
tel.č. : 724 567 524
Částečně dražbu umožňuje butik Stefanel a Unibail-Rodamco (provozovatel OC Chodov).
Patronkami akce jsou Jitka Smutná a Zdeňka Volencová.
Moderovat bude Jan Musil.

K tomuto mohu vyjádřit jen to, že bychom Barbie neměli vidět jen tak, jak vypadá, ale i co vše dělá... A tohle je jeden z dalších faktů, které nedává právo křivdě :).

(Fotografie z butiku Stefanel)
Monster High - Boo York, Boo York trailer (CZ)!

26. dubna 2015 v 19:49 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Jej, jej, jej! Už se na film moc těším ♥_♥. Nemohu se dočkat písní! :)Jinak, film je muzikál - nečekaně :D. Film se bude odehrávat ve městě Boo York a objeví se v něm několik nových postav - Elle Edee, Luna Mothews, Mouscedes King a Astra Nova, o kterých jsem již mimochodem psala v tomto článku (stačí rozkliknout). Ve filmu také hraje velkou roli kometa z hvězd, kterou vezme Nefera a plánuje spiknout se proti Catty! Najdou nové ghúlmošky tajemství záhadné komety a urovnají se věci do pořádku?