Březen 2015

Probouzení jara s růžovkami

23. března 2015 v 6:14 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Ahojík :). Na první jarní den jsme s kamarádkou vyrazily fotit mé nové panenky, které jsem dostala na narozeniny, Cupid jako EAH a Barbie Collectorku Narozeninovou z roku 2014 + jsme ještě vzaly mou další narozeninovou panenku, kterou jsem Vám ukazovala minulý rok na blogu a je z roku 2012 - Rose. Barbie narozeninovou z roku 2014 jsem pojmenovala Rachel (rejčl) a je starší sestrou Rose a abych vyjádřila jejich povahy a vztah mezi nimi, řeknu to takto : Rose je ještě takové plaché poupátko a Rachel je moudrá rozkvetlá květina :). Fotila jsem v parku hned na 1. jarní den - vlastně 21. března :D :). Tak, snad se Vám budou naše fota líbit a naladí vás na jarní náladu :).

Pokud chceš vidět i půvabné sestry Rachel a Rose a další fotografie Cupid, stačí rozkliknout ,,Celý článek'' :)...


Winx club - Butterflix obrázek

22. března 2015 v 15:24 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Winx se objevily v celém provedení své nové proměny Butterflixu (nikoli Butterflyixu, jak bylo známo).


Monster High - Škola duchů song

21. března 2015 v 17:45 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Tady vkládám písničku k novému Monster High filmu Škola duchů, který je mimochodem skvělý a odkaz na jeho stažení máte v menu :D :). Píseň je skvělá jak hudbou, tak textem :).
Jmenuje se Party like a monster :).


Už 56 let nás provází.....

9. března 2015 v 19:28 | ♥Charlie♥ |  Barbie
Kdo? No přece Barbie! :) Nečekaně :D. Barbie přeji všecičko nej nej nej a at' nás provází co nejdéle :). Protože s ní je opravdu možné všechno :). Panenky Barbie byly mé první a byly společně s plyšáky mými nejoblíbenějšími hračkami :). Panenky jsem začala sbírat, když jsem měla pouze panenky Barbie, kterých mimochodem bylo zhruba okolo dvaceti :). Ale mou historii s Barbie necháme na jindy :D :). Tu vlastně stále píšu...:). Abychom si připomněli, jak to začalo.... 9. března roku 1959 byla poprvé představena na veletrhu hraček v New Yorku. Barbie byla oblečena do pruhovaných černobílých plavek v celku a na hlavě měla svůj typický blond ohon. Celkový nápad o panence pochází z vize Ruth Handler - zakladatelce Barbie. Viděla, jak si její dcerka Barbara hraje s hadrovými panenkami na dospělé, a tak to v Ruth trklo. Převzala německou panenku pro dospělé - Bild Lilli a téměř celou ji předělala. A dala jí jméno dle své dcerky Barbary - zkratka Barbie. Barbie se také oficiálně jmenuje Barbara Millicent Roberts a pochází z Malibu, L.A. v Kalifonii, kde bydlí se svými třemi sestrami. Ruthina myšlenka s Barbie byla, že vymýšlí ideál pro dívky, ať jim dává naději a sílu být, čím chtějí :).
To je Barbie :).


,,Buď tím, kým chceš být.''