Leden 2015

Ládidádidáá :D

29. ledna 2015 v 17:36 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Promiňte, ale lepší nadpis mě fakt nenapadl xD. Ale to přejdeme....:D V tomto deníčku bych Vás chtěla obeznámit s tím, že tu 2 týdny nebudu, takže tu budou 2 přednastavené články, a to každý týden jeden. Vm, že to není moc, ale nemám moc času přednastavovat, přece jen jsem se chtěla věnovat ještě škole a hlavně vykročit do nového pololetí lepšími známkami, než těmi v minulém pololetí :). Nerada nechávám, jako někteří, školu na poslední chvíli. A důvod, proč tu těch čtrnáct dní nebudu, je ten, že jedu na ozdravák se svou pomílenou třídou, huraaay -_-. Ale zase vypadnu z toho městského smradu trochu na opravdový vzduch :). U nás je ovzduší tak zkažené, že vždy, když jedeme někam do hor, teče mi krev z nosu, tedy, alespoň to říká (že je to krvácení z toho, že jsem přestoupila ze špatného vzduchu na ten lepší, tak je to změna) naše ''zdravuška'' na ozdraváku. Co se týká ,,Veterinárních tipů'' a slibovaného tzv. pozitivního článku, tak ten tu přidám, jakmile přijedu z ozdraváku, stjeně budou jarní prázdniny, takže zase v úterý kolem čtrnácté nebo patnácté hodiny, prostě odpo :). Mimochodem, když už jsem se o několik řádků zpátky zmínila o známkách a škole, tak se se mnou můžete o své známečky podělit. Já měla osm dvojek, kdybych měla o jednu míň, měla bych vyznamenání :). A zbytek byly jedničky :). Všem, co dostali jedničky a dvojky, nebo snad samé jedničky, tak moc moc Vám gratuluji, chtěla bych mít známky jako Vy, tím myslím samé jedničkáře :). Gratuluji ale i těm, kteří to bud' prostě zkonili, anebo na to prostě nemají vlohy, no. Však příští pololetí si to zlepšíte, budu Vám držet pěsti :). Ti, kteří se snažili to napravit, tak i těm gratuluji, protože snaha se cení :). Ale ti, co se na to úplně vykašlali, tím myslím, že si myslí, že škola je na nic a nezajímá je budoucnost, tak těm v žádném případě negratuluji, to jsou jen obyčejní flákači, kteří se nikam nedostanou .'). Ale zase musím říci, že nikdy není pozdě změnit se :). Takže tak, no... So, čusík :D, přežijte těch pár posledních týdnů školy, pak si užijte prázky a mějte se pohádkově! :)Testování na zvířatech nemá smysl, ale přesto, bohužel....

27. ledna 2015 v 14:02 | ♥Charlie♥ |  Veterinární tipy
Zdravím. Vím, že je ve ,,Veterinárních tipech'' v poslední době více pesimismu, příště bude článek, ve kterém budeme mluvit o něčem pozitivnějším, ale o čem? Tak to se nechte překvapit :). Ale v tomto zamýšlecím článku se budeme bavit o testování na zvířatech... Ano, velmi zlá to doba, na to, jak jsme s technologiemi, výzkumem atd. pokročilí... Pro různé rýpaly, že bez testování na zvířatech bychom neměli my, lidi, žádné léky ani hygienické a kosmetické výrobky, bych chtěla říci, že nic na dnešním trhu v oblasti, kdy jsou výrobky na zvířatech testovány, není stoprocentní, že by nám to nemělo působit žádné alergické reakce atd. Proč? Jednoduše: Výrobky, které se testují na zvířatech, nezaručují o nic větší bezpečnost a použitelnost výrobku, než ty, které testované nejsou. A to z jednoho prostého důvodu, a to takového, že lidský organismus se od ostatních zvířat liší v mnoha ohledech. Například, králíkova reakce na aplikaci určitého léku se vždy bude lišit, než reakce člověčí. Každý organismus se zkrátka od sebe liší. A navíc se mi to zdá velmi nechutné a odporné, testovat na zvířatech, navíc - třeba budu znít jako lidská zrůda, ale - když jsou ty léky, kosmetické přípravky i hygiena pro člověka, proč si člověk nepomůže sám, když je to pro něj a ne pro zvířata, která za to bohužel pykají a nic z toho nemají za přínos ona? Takový je prostě můj názor na toto téma... No, ale teď bych Vám chtěla představit výrobky, které jsou oficiálně netestovány na zvířatech, a to ani jejich složky ani finální výrobky :). A bohužel ty ostatní.... Ty testovány jsou... Ano, výrobek, který v tomto seznamu neuvidíte zkrátka testuje na zvířátkách. Abych Vám to ale upřesnila, výrobek který není 100% testován na zvířatech poznáte jedině tak, že má na sobě nálepku tohoto králíčka: , ale nápisy jako ,,Vegan'', ,,BIO'' atd. Vám nic nezaručí, vůbec nic, i kdyby tam bylo já nevím co, jedině králíček s dvěma modrými obloučky nahoře a dole s hvězdičkami Vám jedině zaručí, že žádného utrpení se u výroby nedopustilo :). Tuto značku uděluje organizace, v ČR Svoboda zvířat, která udělením tohoto králíčka dává najevo, že výrobek je vyroben bez přítomnosti zvířat :). Nevěřte firmám, jako např. AVON, že když někde píšou, že netestují, tak prostě ano, bez certifikátu to prostě znamená úmrtí milionů zvířat... Když už jsme u toho AVONU, ten tento certifikát měl, ale nechtěl přestat - jen kvůli blbým prachům - vyvážet své výrobky do Číny a tímto Vám také mohu oznámit, že v Číně se povinně všechny kosmetické a hygienické věci prostě testují :/. A to všechno jen kvůli byznysu... Takže byl AVONU certifikát odebrán.
No, raději přejdeme k těm pozitivním výrobkům :).
Všechny tyto výrobky mají ve znaku toho králíčka :). Také jsou výrobky uvedené níže oficiální, takže se nemusíte bát, že byste při jejich koupi podpořili to svinstvo :). Čerpala jsem z oficiálního webu ,,Netestováno na zvířatech'', který to tam má přesné a aktuální :).
Takže, výrobky netestované na zvířatech jsou:

100% Pure

Aftercare

Argital

Astonish

Athena´s

Aubrey Organics

Bio-D

Balm Balm

BM Beauty

Cuccio Naturale

Desert Essence

Douces Angevines

Dr. Bronner´s Magic Soaps

Earth Friendly Products

Ecover

Ecozone

Everyday Minerals

Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club)

Freeman

Hedera natur (značky: Almacabio, Equo, Eco)

Helan

Hurraw! Balm

Inlight Organic Skincare

Jason Natural Cosmetics

Kiss My Face

Laboratoire Holistica International

Lily LoLo Mineral Cosmetics

Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd)

Manufaktura

Marble Hill

Marks & Spencer

Melvita

Method

Montagne Jeunesse

Nothing Nasty

Organix South Inc. (Thera Neem)

Paul Mitchell

Santaverde

Seventh generation

Suma Foods

The Body Shop

Urban Decay

Urtekram

W.S. Badger

Jak vidíte, jde to i bez testování :).
Více informací o tomto tématu se můžete dočíst právě na webu ,,Netestováno na zvířatech'' :).

+ mám tady 1. část videa z laboratoře Covance, abyste mohli nahlédnout, vy někteří, jaké utrpení za vaší zbytnou ''krásou'¨stojí... 2. část můžete zhlédnout ZDE.


Můj osobní názor na toto téma už jste se mohli dočíst, ale abych ještě dodala, kosmetické pomůcky jako řasenka, rtěnka atd. mi přijdou velmi zbytečné, vlastně je vůbec nepoužívám a hnusí se mi to, mám ráda přírodní krásu, ale hlavní je nehodnotit podle vzhledu, ale dle vnitřní krásy, ne? :)

Děkuji za přečtení článku a snad si někteří z Vás už uvědomujete nebo jste si už uvědomili, co vlastně jen chcete a co doopravdy potřebujete a těm co to ještě nedošlo, těm to možná dojde jednou až příliš pozdě...


Vaše

Barbie - Super Sparkle png

24. ledna 2015 v 11:52 | ♥Charlie♥ |  Grafika
Opět přidávám, pro změnu se Super Sparkle, png z nového Barbie filmu - Odvážná princezna. Foto jsem vystřihla ze songu k filmu - Soaring, který je mimochodem nádherně nazpívaný (opět zpívá zpěvačka, která nazpívala pro Barbie Růžové balerínky - Keep on dancing a do Mariposy 2 - Only a breath away a to Rachel Bearer) :). Snad se Vám mnou vyrobený obrázek bude líbit :).
(Ne)hodnotit podle vzhedu

18. ledna 2015 v 16:09 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Růžové odpoledne :)! Mám tu ted' další článek, zase takové zamyšlení... Zkrátka, na tumblr.com napsala jedna žena o podstatách panenek. Velmi mě ten text oslovil a chtěla bych to ukázat i ostatním... Stále někteří říkají, jak jsou panenky Barbie,(ale nejenom ony) vychrtlé a podněcují dívky k tomu, aby byly vychrtlé a staraly se jen o vzhled. Ale pak říkají, že na vzhledu nezáleží... Jaká ironie, vid'te? A přesně toto, autorka pod pseudonymem randommakings z tumblru, ve zprávě popsala a úžasně vystihla. Ten text je níže a budu ráda, když třeba budete sdílet, ale s autorem, neboli randommakings.
Pod textem to budete mít přeloženo, abyste rozumněli, ale kopírujte, prosím, v originále :).


Originál (EN)

People need to stop hating on dolls, I mean some of the hate is justified like with body imagine,
but really, there's no reason to demonize dolls all together just because they're skinny. Basically all doll brands have a strong message out side of just ~fashion~

I'm mean let's just talk about this a little bit

Barbie: Teaches children they can be whatever they want to be, she's had countless jobs showing children they can be anything they want to be and when ever the doll line includes her sisters it is all about family harmony and loving each other, same thing with her friends and her boyfriend. When they appear in a line it's about being nice to each other and bonding. Barbie isn't just about loving yourself, she's about loving those all those around you and treating them right. She even frequently sends out a message of how to properly care for your pets and wildlife! Barbie is the ideal good person, not just physically but emotionally and morally.

Monster High: Teaches children to be proud of who you are, yeah you might be a little bit weird but that's okay so is everyone else. There is no normal, let your freak flag fly be proud of yourself. Make close friends, don't judge people based on their flaws, get to know them first, celebrate their flaws! Celebrate your flaws! Support your friends and help others learn to accept their flaws. It's always for the greater good. It's always about accepting others and accepting yourself, loving yourself.

Ever After High: Teaches children to question things(an extremely rare message for something marketed to children), wonder, be curious, explore the word around you, not everything is how it seems. Just because your parents and grandparents and so on did something it doesn't mean you have to. Forge your own path, figure out what works best for you. Just because you're told to do something doesn't mean you have to(another rare message for children). Make friends, be a good friend, if your friend has a secret you keep it and help them deal with it the best that you can. Explore your emotions, explore other peoples emotions, explore everything! The world is your oyster, now go find your pearl!

Pro přeložení do češtiny rozklikni ,,Celý článek'' :).

Tuleni......jenom maso?

13. ledna 2015 v 12:47 | ♥Charlie♥ |  Veterinární tipy
Ahojík, po nějaké době píši do Veterinárních tipů, ale ne z důvodu, že se někdo na něco ptal, což by byl vlastně zázrak, protože se zatím nikdo jiný, kromě *Jackeey* neptal... Ale jsou tu důležitější věci na práci...Ve světě je stále hodně lidí, kteří velmi rádi zabíjejí a to když ani nemusí. Dnes bych chtěla pohovořit o tématu pod názvem ,,Tuleni......jenom maso?'' Víte, mně je strašně líto ten pohled na to, jak vidím ty fotografie s ubitými tuleňky, videa, kde - hlavně Kanad'ané - vezmou jednoduše palici a bum, všude teče krev a jsou pryč... Bezlítostně je zabíjí a navíc bezdůvodně, když masa je dost. Žijeme v moderní době, takže také existují i umělé kožešiny, co z toho, že jsou ty pravé heboučké? A to nemluvím jen o tuleních, mluvím i o ostatních zvířatech, norcích, například... Ale v této době už nestačí jen lítost, musíme bojovat! Bojovat za to, že každý má právo žít, každičký tvoreček na této Zemi... Tuleň není jen maso, je to živý tvor, jako my, dýchá, cítí bolest, jak fyzickou, tak psychickou, umí milovat, umí se prát, brečel by... Jsou také součástí planety, kdyby ne, tak by tu nebyli.....Ale Fan cluby moc nepomohou. Sice ano, je hodně lidí, kteří se již do hodně kampaní proti tomuto brutálnímu a zbytečnému zabíjení zapsali, ale co naplat? Co naplat, když to nevidí vyšší moc? Politici, samotný prezident... Podle mě by se měly obnovit tresty smrti a všichni, kdo se na lovu tuleňů podílejí, by měli být také mrtvi, život za život, no ne? Tím Vás samozřejmě k vražedným činnům nechci navádět, to samozřejmě ne, ale měl by se v Kanadě za smrt druhého, vlastně klidně na celém světě, vydat trest smrti. Každopádně, můžete pomoci tím, že si budete vytvářet kampaně, dělat pochody a průvody, stávky, ale dokud to nezakážou, nic se tím nevyřeší, nic.... Já tedy alespoň budu doufat a bojovat, ale doufám, že se zapojí všichni... jednou....všichni na této planetě...


Mimochodem, v menu mám mít novou kampaň proti zabíjení tuleňů, můžete mrknout...a dát si jej na blog, samozřejmě :).Plus tady mám pro Vás video, malý zážitek toho, jak se minimálně tuleni při chladnokrevných vraždách cítí....
Video nahrála super společnost proti týrání zvířat, Svoboda zvířat, můžete kliknutím vstoupit na jejich web, jsou tam různé články a můžete i přespět na zvířátka :).Snad Vám tento článek trochu otevřel oči a alespoň se to trochu pohne...k lepšímu :).

20 000 NÁVŠTĚV!!!!

11. ledna 2015 v 18:15 | ♥Charlie♥ |  Diplomy, poděkování atd.

!!!DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI DOLLS!!!

Včera blog o našich panenkách přesáhl celkovou návštěvnost 20 000♥ !!! Já tomu nemohu uvěřit :) :OOO Jsem moc ráda, že se Vám, kteří mě navštěvujete, zde tolik líbí! :) Jsem z toho vážně št'astná, nemohu tomu uvěřit :). Jste vážně všichni úžasní a já jsem radostí bez sebe, že je tu tolik lidí, kteří mají svůj svět :). Budu ráda, když můj blog budete i nadále rádi navštěvovat :))). Do komentářů můžete kdyžtak napsat, co byste případně na blogu chtěli změnit, kdyby se Vám něco nelíbilo nebo jestli chcete nějakých článků více :). Plus ještě děkuji za dnešních více jak 30 návštěv :O :) ♥.

Pro lepší viditelnost si můžete stáhnout obrázek do počítače a pak se Vám stáhne v celkové velikosti :).


Monster High - Noví studenti

10. ledna 2015 v 11:36 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Ted'ka Vám pro změnu přináším vlnu nových studentů Monster High :). Tak, pustíme se do toho! :)

Jako první tu máme Lunu Mothews, dceru Můřího muže (prostě můra). Panenka se mi líbí, není na ní sice nic převratného, ale ani nic, co bych mohla vytknout :).Pro další zobrazení nových studentů na Mosnter High rozklikni nápisek ,,Celý článek'' :).


Ever After High - Nová kniha s Darling Charming!

10. ledna 2015 v 10:45 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Stejně jako Ginger, tak i Darling Charming, dcera prince Krasoně a sestra Dextera a Daringa Charmingových, bude mít vlastní knihu :). A ted' s epodívejme, o čem kniha bude....

Na Ever After High je nová stuentka! Darling Charming zrovna přibyla do třídy slečinek, ve které se bohužel cítí vystresovaně a unuděně, tak chce jít do třídy Hrdinů, kde chce radši být se svými bratry. To jí sice nevyšlo, ale tajně začala pomáhat v Hrdinství svému bratru Dexterovi a jamile se to zjistí, na Ever After High vypukne potupa na Charmingovi. Pověst rodiny těchto Charmingů se musí zachránit. Vždyt' je to nejprestižnější rodina ve městě! A Darling... ta je předurčena být dámička...ale rebel v ní chce mít moc rozhodovat o svém osudu sám! Proč se mohou všichni princové pořádně bavit?

Knihu opět napsala Suzanne Selfors a kniha se jmenuje A Semi-Charming, Kind of Life, v češtině něco jako Polo-Charming , Způsob života. Divný překlad, ale něco se z toho odmyslet dá :D.


Hodláte některou z knih Ever After High přečíst nebo už nějakou doma máte? Bavila Vás? :)


Ever After High - Ginger Breadhouse a Gus a Helga Crumbsovi png

9. ledna 2015 v 11:43 | ♥Charlie♥ |  Grafika
Ano, je řeč o dcerce ježibabky a o synovi Jeníčka a dceři Mařenky :D. Právě jsem dokončila její pngéčko, které jsem vystřihla z nového dílu EAH ,,Perníčky jako od babičky'', který jsem Vám tu již ukazovala, akorát s dílem Ashlynn o módní přehlídce a v ukrajinštině. Ale! Tentokrát v češtině a v HDéčku! :D Konečně oficiální YT kanál Ever After High zveřejňuje epizody i v češtině! :) A taky jste si mohli všimnout, že jsme již v 3. kapitole příběhu Ever After High :).

Pngéčka můžete volně používat na své blogy, ale nikdy, nikdy, !!!NIKDY NEVYDÁVAT ZA SVÉ!!! a nemazat zdroj.


Ginger
Helga a Gus

Winx - Více a více info o 7. serii + -možná- znělka Butterflyixu!

9. ledna 2015 v 10:36 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Ano, opět jsem vyhledala další informace o 7. serii Winxek, tak a podívejte, co jsem našla....

7. serie seriálu Winx club navazuje na poslední témata Winx serií, takže bude mít i tato serie poselství chránit, pečovat a pomáhat životnímu prostředí. V tomto dobrodružství zjistí víly podstatu a důležitost existence vílích zvířátek, která budou muset zachránit z Kalsary, z říše, které vládne zlý kožoměnec (kožoměnec je tvor, který má schopnost se proměňovat do různých bytostí dle nálady, Medděd - mohli jste ho vidět v Hobbitovi :D :) ) a jeho nemotorný bratr, Brafillus. Winx na Zemi vytvoří Zvířecí záchraný park, kde se budou starat o ohrožená zvířata, jako jsou pandy a tygři (park se bude objevovat i v dalších Winx seriích). Dívky se také budou na Zemi i rovněž v Magické dimenzi vydávat na mise, kde chtějí upozornit na existenci zvířat a začlenit je i do vědomí ostatních lidí, aby je ochraňovali stejně, jako Winx a ukazovali i dalším a dalším lidem, jak jsou pro ně zvířata důležitá a jak velký je zásah lidské populace na ně. Tyto mise navazují i na jejich poslední misi - pomoct objevit velkou moc ve vílích zvířátkách a tak poskytnout kontrolu i nad všemi ostatními zvířaty v Magickém vesmíru :).
A jak už jsem řekla, 7. serie bude kreslená z větší části rukou jako u 1. serie, né počítačová, jupííí :D.

Vím, že některá slovní spojení nebo věty jsou nepřesné nebo poněkud divné, ale co nadělám, Google překladač také není žádné dílo a moje slovní zásoba na něj prostě ''nestačí'' a přesný zrovna taky není :D.
Ale

!!!NEKOPÍROVAT!!!

všecičko jsem si to přeložila sama a je to můj vlastní překlad, takže jen aby, jinak je s tím, kdo mi to okopíruje amen (nebo ho nahlašuji xD).

Pak tu máme obrázky...

Pokud chceš pokračovat ve čtení článku, rozklikni ,,Celý článek'' :).