Listopad 2014

Frankie's PhotoShot

26. listopadu 2014 v 17:31 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Je to jakési divné, nevím proč, asi je tam toho moc xD.Veterinární tipy - Téma

25. listopadu 2014 v 14:10 | ♥Charlie♥ |  Veterinární tipy
Tak, tento článek je tu proto, abyste si každý týden vybrali nějaké téma ohledně zvířat a já se Vám na něj pokusím odpovědět a něco o tom daném tématu přidám :). Jednoduše do komentářů napište svou otázku nebo prostě něco, co chcete o tom zvířeti vědět a já pak dám do dalšího článku - každé úterý - odpověd' a něco o tom napíšu :). Tak, ptejte se! :)Jak může být svět růžový? Takto!

25. listopadu 2014 v 14:00 | ♥Charlie♥ |  Veterinární tipy
Jak někteří můžete vědět, mezi mé další zájmy patří zvířata, která miluji ♥ :). Chtěla bych k součásti rubriky ,,Veterinární tipy'' uvést toto jako první článek, byla bych ráda, kdyby se to, co právě napíšu dovědělo více lidí, takže jestli se Vám to bude líbit, prosím, sdílejte :). Nejde jen o mě...Záleží mi na naší planetě a všem, kdo na ní žijí - zvířata, rostliny, přírodní živly! Záleží ti na ní také? Pomoz a neber to jen jako video, které tě dojalo a pak to necháš být! Žiješ s námi zde také a my - zvířata, rostliny i přírodní živly, my, chceme žít! Budeš třídit odpad? Když uvidíš raněné či jen opuštěné zvíře, at' už je to kočka nebo pes, jakékoliv, pomůžeš mu? Když uvidíš, že někdo vyhodil např. papírek, klidně sebemenší na zem, dáš mu co proto, aby to zvedl? Přimějeme ty ostatní dělat také to, co si planeta Země zaslouží? Pomůžeš? Sdílej, prosím, klidně i s Tvou zprávou pro lidstvo. Jen... nenech Zemi na pospas těm hovadům, která Zemi jen ničí, likvidují, ohrožují... Potřebujeme se navzájem, ale jen když si všichni obyvatelé - VŠICHNI - budou pomáhat.

I care about our planet and I care about everyone, who lives here - animals, plants, naturel elements! Do you care, too? Help and don't say : It's so sad. But for next days you just let it go! NO! You live here with us, too and we - animals, plants and natural elements, we, wanna live! Will you sort waste? If you'll see wounded or just homeless, when it will cat or dog, anything else, do you help them? If you'll see, someone threw a piece of paper to the ground, will you say : ,,Pick up!''? Do we resolve another people do, what planet Earth merit, like we? Do you help? Share, please, send still with your message for humanity, too. Just...don't give Earth for mercy this brutes, what just destroy, liquidate and threaten Earth... We need each other, but we, all residents -ALL-, must helping.

Barbie Ken's 50

24. listopadu 2014 v 14:08 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Achoj! :) Mám tu pro Vás slíbené fotografie mé Barbie Ken's 50 :).Jak už jste se mohli dozvědět, dostala jsem ji ke svátku a jmenuje se Marie, protože před tím, než jsem ji rozbalila jsme byly s mamkou v kostele :). Je vážně nádherná, akorát mě štve, že jí šaty přilepili nějakým lepidlem k prsou :/. Stejně tak u mé botičkové Barbie Shoe Obsession :/. Takže zase práce s odlepováním, no :/. Ale i tak je úžasná! :D

Můžete se kouknout tedy na ty fotky :) :
Více fotek v celém článku! :)Midge's night out

23. listopadu 2014 v 22:13 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Hey dolls! :) Dneska byla Midge v night clubu :D :). Midge přes své moderní oblečení působila na okolí velmi zvláštně, ale nakonec byla královnou tanečního parketu! :D
A tady máte výstřižky jejího bezvadného outfitu :)).Winx club - 2 nové obrázky k 7. serii

23. listopadu 2014 v 14:41 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Čusík :). Na veřejnost vzešly dva nové obrázky k 7. serii Winxek + nakonec tedy nebude Rainbow spolupracovat úplně sám, ale ještě s jakýmsi televizním programem Netflixem .').


Tento obrázek je oficiální a jsou na něm Bloom, Flora a Stella (to snad ani nebylo potřeba říct :D) a jsou v nové přeměně Butteflyix (tot' velmi divný název xD). Nechápu, proč se Flora, tak děsně mračí :D.
A na tomto obrázku - neoficiálním, samozřejmě - je Laylin/Aishin mazlíček - psala jsem o těch mazlíčích posledně v popisu 7. serie.

Těšíte se na 7. serii?
Líbí se Vám Winxky z Nickelodeonu nebo radši z Barrandova či Primy? :)

Winx club - Best song ever & Welcome back Daphne!

23. listopadu 2014 v 12:50 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Našla jsem videjka, která jsou moc krásně zpracována a prostě božííí! :D Autorem/kou je AlfeaDigitaalTV - YouTube kanál, která má velmi málo zhlédnutí a myslím si, že by si jich tato videa zasloužila víc, aby měl/a autor/ka důvod pro další tvorbu, samozřejmě at' like dává ten, komu se to líbí xD. Dělám to, protože se mi ta videa velmi líbí a já bych jich osobně chtěla více :). A jak se líbí Vám? :)

Ever After High - Nové panenky Duchess Swan a Kitty Cheshire

22. listopadu 2014 v 18:26 | ♥Charlie♥ |  Ever After High
Sice to nejsou nové studentky, ale jako panenky ano :). Mně se velmi líbí obě dvě, i když vlastně Duchess je jen počítačový návrh, ale vypadá věrohodně a její druhá fotka je již pravá panenka Duchess z časopisu :).

A jak se líbí Vám tyto nové kouzelně tajemné a úchvatné girls? :)
Duchess Swan Basic návrh

Kitty Cheshire BasicVíce fotek Duchess a Kitty v c.č. :)Winx kresby na přání - Flora Lovix v jejím pokojíku s Kikem

22. listopadu 2014 v 17:42 | ♥Charlie♥ |  Winx kresby na přání
Ták, mám tu další kresbu Winx, tentokrát na přání, kterou si objednala anonymní Flora a chtěla Floru v jejím pokojíku s Kikem. Tak, tady je :). Ty oči se mi moc nepovedly kvůli tomu, že mi trošku ujel fix :/. Tak snad se i přesto líbí, no :).Psí hovínka

22. listopadu 2014 v 13:15 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ano, znovu, ale tentokrát bez komentářů, naposledy mi to stačilo...

Ahojky, vím, že toto se blogu netýká a omlouvám se, že je to první článek, který napíšu po svém příjezdu, ale já už to nemohla vydržet. Věčné spory mezi pejskaři a nepejskaři. Hlavně ti, kteří neuklízejí po svých pejscích jako já. Po Honzíkovi jsem nikdy neuklízela, už 6 let venčím bez sáčku, nechápu tudíž jaký to má důvod. Samozřejmě není v pořádku, když pes hodí na chodník a tam se vykaká, vyčůrání mi ažtak nevadí (přiznejme si, že na zemi jsou horší věci jako například plivance lidí), ale pes by měl zásadně vylučovat do trávy, si myslím tedy já. Jak už jsem řekla: 6 let NIKOMU NIC nevadilo a nejadnou mě začnou venku nějací lidé, kteří se ani neumí podívat do očí, ale volají na mě ze svého okna, peskovat, že když se ten můj pes VYSERE tam at' si to taky po něm uklidím atd. Nechápu proč policiie zavedla tento stupidní zákon. Tráva je, si myslím pro všechny a když někomu vadí hovínko v trávě, tak at' do něj nešlape, jednoduché .'). Navíc igelitové sáčky se rozkládají déle, než psí hovínka, psí hovínka cca půl roku, když ještě nepočítám, že ho ožerou mouchy :D. Takže rozklad je rychlejší a ekologičtější, než sbírání hovínek, tedy ovšem pokud nechcete samotné hovínko vzít do ruky .'D. Takže to je asi tak vše a komu vadí psi at' se jde vycpat, přec zákon je fajn, ale tenhle je snad ten nejhloupější .').