Červen 2014

Vysoká není v tahu! :D

28. června 2014 v 19:20 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahooooooj! Hlásí se Vám po dlouhé době ♥Charlie♥! :) Jak víte, včera bylo výzo a z nadpisu můžete zpozorovat, že nemám ani jednu trojku a to jsem se ták bála! :O :D Takže zatím můžu říkat, že až budu velká, chci být veterinářkou! :D No, jsem z toho prostě celááá pryč :D. Na vysvědčení jsem měla 9 dvojek a 5 jedniček, přesně vyšlo vše podle plánu a já byla vzrušená ještě více z toho, že si můžu rozbalit svou novou Raquelle Fashionistas Deluxe ♥, kterou jsem si koupila 2 dny před vysvědčením :D. Viz, její fotky v dalším článku, jež zveřejním zítra .'D. Ted' řeknu celý průběh situation :D: Vstala jsem (no, logika :D), nažrala jsem se (jo, v poslední době hooodně žeru, dnešní záznám: tiramisu zmrzka, jahodová zmrzka, chipsy, granko, na tu zmrzku jsme si nasypala kilo granka :D, oběd - nic zajímavého no atd. znáte to :D), pak jsem si umyla zuby, postarala se o zvířátka, oblékla jsem se, načančala, vyšperkovala svou Barbie, dala do tašky Barbie, papuče a klíče a vyrazila (samozřejmě s obuví, kterou byly mé slámněné balerínky s černou růží :D), ve škole nebylo moc načančaných lidí :D, křováci jedni! :D Já si sedla do lavice a jak zazvonilo, pan ředitel jako už po 20 let opět říkal svůj nezapometulný proslov -_- :D, pak rozdal učitel vysvědčení a někteří včetně mě jsme dostali pochvalu (a ted' perlička: pan učitel: A proč si myslíš, že si nezasloužíš pochvalu? já:No nic moc jsem nedělala jako hygienik.... pan uč.: Ale vždy vše bylo v pořádku. já : Ne. uč: Ále jen někdy ----přerušení mnou : ne nebylo. A on, že mi ji dá :D), byla jsem tedy z výza nadšená a jak naposledy zazvonlo já zvolala: Prázdniny a můj spolužák do toho : Winx Enchantix! XD. Pak jsem šla domů rozbalit si Raquelle a vyrazila k sestře na oběd - mmmmm - bramborové placky! ♥ Samozřejmě, že jsem opět všecko sežrala XD Jak jinak :D. Tak, nějak to tedy dopadlo :). A jak dopadlo Vám výzo? :)
Tak, a ted' bychom se měli vrátit k mému blogu: Celkem dlouho jsem tu nebyla, vlastně ani ne měsíc :D, ale mně to přijde jako celá věčnost :(. Neměla jsem moc času, njn, ŠVP, opravování známek, věci doma ..... Ale ted' jsem zase tu! :) (ale ne na dlouho, jelikož příští neděli jedu do Egypta do Maso Salámu :D - neboli Marsa Alam :D). Takže se jinak omlouvám za neaktivitu :). Snad jsem o moc nepřišla, stejně jediná, kdo tu chodí tak pravidelně je *Jackeey* a za to jsem jí moc vděčná, mno, aspon nemám milión nepravých kamarádů jako někdo .'). Jinak v pondělí mi dojde Midge LitD ♥♥♥, má nej postava z Dreamhousu a navíc více, jak rok vyhledávaná! ♥o♥ Božínku, jak já se na ni těším, beru si ji spolu s Barbie k moři, takže udělám pár hezkých fotek s N.K.N. :). Tak já se s Vámi loučím a ahoooooj! :)

Barbie - Tisíckrát jiná - reklama

21. června 2014 v 14:45 | ♥Charlie♥ |  Barbie
O yeah! Ten časák prostě musím mít, aspon s tou veterinářkou! :) :O U nás v okolí zatím není k sehnání, jak se dívám :/.


Den mazlíčků by *Jackeey*

1. června 2014 v 10:15 | ♥Charlie♥
Tak hele, na blogu od Jack ( barbieakone1.blog.cz) je jí vymyšlený svátek jménem Den mazlíčků. Štve mě, že kvůli některým lidem se tento den už asi neuskuteční, proto ho jí chci trocpšku propagovat. Já se na tento den moc těšila. A proto chci abyste k jejím komentářům u posledního článku napsali, že tu jste a účastnili se toho. Prosím.....