Duben 2014

Tecna při podzimní vycházce k Odře

29. dubna 2014 v 20:37 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Tyto fotečky tu přidávám ''trošku'' :D opožděně, ale lepší pozdě, než nikdy ne? :D
Snad se Vám fotečky budou líbit :).


Více fotek i s Chickem v celém článku! :)


Abbey jako Elsa

29. dubna 2014 v 20:12 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Let it go, Let it go! :)


Tecna + Elsa = Tecsa

29. dubna 2014 v 12:00 | ♥Charlie♥ |  Winx club

Všichni králové ledu spolu

28. dubna 2014 v 20:56 | ♥Charlie♥
Z leva: Mražoun z Úžasnákových, Elsa z Frozen, Icy z Winx, Jack Frost z Legendární parta, Modrovločka ze Zvonilky a ten neznámej bude asi děda mráz :DD


Ach, ty pondělky....

28. dubna 2014 v 20:50 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahojik lidičky! Tak, jak jste začali s tímto týdnem. Já tak normálně: ráno takové to pomalé probouzení, snídaně, hygiena, oblečení a ''hurá'' do školy. Aspon jsme měli ZASE čtyři hodiny. Proč zase? Protože: my máme dílny, no a ty jsou rozděleny na skupinky: jedna skupinka má v sudé týdny dílny a druhá v liché (včetně mě). No a naše skupinka neměla dílny před Velikonoci, pak byly velikonoční prázdniny, takže to odpadla a dneska zase ne. Takže nám to dobře vychází, jelikož já dílny moc v lásce nemám :D. Takový pohodový den + ještě k tomu 1 z Aj (Ježíš, už mluvím jako když se mě mamka ptá: A jaké máš dnes výsledky ve škole? :DD). No nic. Jen je mi líto, že jsem dnes zmeškala pokec na Skypu s *Jackeey* :(. Ještě jednou se Ti *Jackeey* omlouvám :(. A jak jste se měli Vy? ''A jaké máte výsledky ve škole?'' XD


A na závěr fotečka, jak jsem asi dnes (a asi každý den vypadám) vypadala při vstávání. Samozřejmě, že Barbie to sekne všude, já vypadala o mnoho hůř, myslím, že to nepříjemné ranní vstávání znáte snad každý :D.


Tak ahojky a na další dny Vám přeji vstávání s chutí! :D

Ravenin PhotoShot

28. dubna 2014 v 20:03 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Raven si dneska chtěla trošku zapózovat :).Snad se fotečky líbí, počítačově upraveno :).

Barbie ve filmu!

25. dubna 2014 v 16:44 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Zdroj: barbie-4ever.blog.cz

Panenka Barbie míří do Hollywoodu. Světoznámá hračka, která je na trhu přes půl století a jejíž prodej ale v poslední době klesá, se stane hlavní hrdinkou hraného filmu chystaného společností Sony Pictures ve spolupráci s výrobcem hraček Mattel. Natáčení by mělo začít do konce roku, uvedla agentura AP.

Produkce se ujme manželské duo Walter F. Parkes a Laurie MacDonaldová ze společnosti Parkes+MacDonald/Image Nation. Producenti film prezentují jako komedii, jejíž scénář bude dílem Jenny Bicksové, která má za sebou například práci na seriálu Sex ve městě či teenagerské komedii Co ta holka chce.

Film o Barbie, jejíž představitelku zatím tvůrci nepředstavili, bude druhým společným dílem Sony Pictures a největšího světového výrobce hraček. Obě společnosti momentálně připravují novou verzi známé fantasy Vládci vesmíru založenou na postavách akčních hrdinů, které Mattel rovněž vyrábí dlouhá léta.

Štíhlá panenka s výraznými boky a poprsím, která v březnu oslavila 55. narozeniny, si za dlouhá léta zkusila řadu profesí: byla manekýnkou, kosmonautkou, atletkou, podnikatelkou nebo třeba prezidentskou kandidátkou. Původně nordická blondýna se dočkala i černošské, hispánské, indiánské či čínské podoby.

Dlouhá léta patřila k nejoblíbenějším hračkám na světě. V letošním prvním čtvrtletí se ale společnost Mattel i kvůli malému zájmu o Barbie propadla do ztráty.

OMG, OMG, OMG!!! No neí to super, že Barbie bude konečně ve filmu?! Ani jsem nikdy netušila, že se to někdy stane a STALO! Vážně : ANYTHING IS POSSIBLE :). Doufám, že tam budou všichni z Dreamhousu :). A hlavně se nemůžu dočkat, té, kdo bude hrát Barbie: :ODen Země

22. dubna 2014 v 15:21 | ♥Charlie♥ |  Diplomy, poděkování atd.
Ahojky! Jak většina z Vás ví, dnes je Den Země. :) Al enechápu proč zrovna v tento významný den, na nás Adas seslal bouři -_-. (tedy, alespon u nás je bouřka :D) . Ale tento den si přece nenecháme zkazit, ne? :) Já s zkusím doma udělat nějakou párty s mým pejskem :) :D. Tento svátek miluji, slaví ho snad každý na světě, bez ohledu na národnost, víru či původ :). Proto chci všechny, co tento článek čtou, vyzvat, aby, jestli je v jejich obci hezky: zajděte do parku nebo kdekoli jinde, kde se můžete pokochat krásou přírody, také je spousta akcí, pro Den Země, tak at' ted' na Den Země nedopadnete jako já, že musím trčet doma :/.Nemarněte časem a užijte si tento krásný den, tento život zažijeme jen jednou! :) Tak mějte se krásně a snad Vám vyšlo počasí lépe než mně :/. Jak mám naspané v designu:
Užívej si každou minutu svého života! :)


Bulvár - Barbie na titulní straně Sports Illustrated

20. dubna 2014 v 16:20 | ♥Charlie♥ |  Barbie


Naše krásná Barbie opět modelinguje, nyní si získala přízen časopisu Sports Illustrated. Mattel má také nově zalouženou kampan Unapologetic, která zahrnuje také spolupráci s jubilejním 50 "plavkovým vydáním'' a títmo časopisem.:)

Ostře sledované číslo věnované každoročně ženám a plavkám vyšlo 18.2. 2014 , netypicky se ale na tisícovce výtisků objevila na titulní stránce žena zcela plastová. Panenka Barbie se předvedla v plavkách také uvnitř čísla na fotkách, které připomínají hvězdy z padesátileté historie tohoto vydání. Snímky přitom vytvořil Walter Iooss Jr., dvorní fotograf Sports Illustrated. Mattel také chystá speciální edici plavkové Barbie, kterou bude v USA exkluzivně prodávat Target. Na Manhattanu také uspořádá párty v plážovém stylu mrazivému počasí navzdory. :D


Hashtag #Unapologetic, který kampaň provází, použila také Rihanna pro název svého alba v roce 2012. Mattel se v poslední době snaží změnit image Barbie. Má k tomu pádný důvod, prodeje totiž spadly vloni o 13%.:/


Musím přiznat, že tyto reprodukce Barbie v plavkách zbožnuji! ♥ :) Doma mám spíš takovou PlayLine reprodukci, ale je nádherná! :) Tuhle bych chtěla taky, moc se mi líbí... Ale stejně si myslím, že největším dárečkem do mé sbírky by byla originál Barbie z 1959, ne žádná reprodukce, ale nejlevnější jsem viděla na ebay za 30 000 Korun českých :DD Tak to si budu muset asi počkat do dospělosti, než si našetřím :D. Ale je to můj velký sen. :)Winx club - Tajemství hlubin

18. dubna 2014 v 17:02 | ♥Charlie♥ |  Barbie a Winx filmy
Tajemství hlubin (oficiální název je Mistero degli abissi) je očekáváný nový film Winx, který vyjde v roce 2015. Film je v 3D formě od Nickleodeonu. V tomto filmu Trix zakročí: chtějí získat císařův trůn a tím získat obrovskou sílu. Ale stane se, že náhodně vyvolají Polliteu (ano, ta, co si hrála na B.F.F. kámošku Daphne :D) . Zlá, stále prokletá víla je připravena udělat smlouvu se třemi čarodějnicemi. Řekne jim, že pro aktivaci trůnu, musí Trix osvobodit Tritannuse z Oblivionu, ale před tím je potřeba síla krále, Trix si vyhlédly krále Eraklyonu a jeho syna Skye! Trix přepadnou Skye v Gardenii a unesouho do Nekonečného oceánu. Čarodějnice přesvedčí Tritanna, aby byl opět jejich spojencem s opět stejným cílem: získat mocnou Perlu Propasti. Winx se k Bloom připojí a společně se rozhodnou zachránit Skye. Podaří se jim přežít zlé nebezbečné nástrahy, které je čekají, zastaví Tritanna am jeho spojence, bojuje nejen pro Skye, ale i pro zbytek Nekonečného oceánu?
Samozřejmě, to už člověk dopředu ví :DD. Miluju HAPPY ENDING :D.

A tady je Teaser trailer: