Únor 2014

Winx Mythix!

24. února 2014 v 20:33 | ♥Charlie♥ |  Winx club
WoW! Nová přeměna Mythix! Vypadá to ale, že to bude spíše součást Bloomixu, jako Sophix a Lovix Believixu.


Finally!

24. února 2014 v 19:53 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahojik my hearts♥! Konečně! Dneska jsem dostala NOKIA mobil po mamce a je super! :) Konečně můžu fotit i venku, takže očekávejte nějaké nové fotečky. :) Jinak, dneska jsme měli školu do 13:30. Achich ouvej, poslední dvě hodiny jsme měli ČSP - Člověk a svět práce (kdo nezná: dílny). Tuhle hodinu nesnáším! Jsou to muka! :D ČSP máme jen liché týdny, uf aspon, že né každý týden -.-. Dneska jsem dostala 3. Ale alespon jsem napsala test z Aj na 1 (myslím :D). Co se této doby jakože týče, strašně si přeji jet za blogerkou *Jackeey*, ale rodiče mi to prostě neumožnují :'(. Ale trošku povolili, tak snad to vyjde...:) Byla bych moc ráda. Njn, nemám Vám, už co říct . :/ Takový krátký článek. Tak čaues!


Zajímavá historie mých předků

23. února 2014 v 17:53 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Nazdárek! Jak jste se dnes měli? Já suprově! :) Dnes si pro mě v 13:30 přišla babička, že zajdem do cukrárny. Ale bylo zavřeno, tak jsme šli do McDonaldu, kde jsem si dala Happy Meal. Mnamóza! :D (ano, vím, že mekáčové maso není maso :D,ale ta chut' :D) . A přitom jsem si povídaly o mých koníčcích a já se babičky vyptávala na její dětství. Žila na Jižní Moravě, kde bydlela v rodinném domku se svými rodiči, voříškem, kozama atd. Měla 1 panenku . Ale pak jsem se jí zeptala na sourozence. Říkala, že nemá. A pak jsem přitlačila, že je to divný.... A babi mi pak řekla, že přeci jen měla. Když byla malá, matka jí jednou řekla o tom, že má sestru. Babička ji prý naposled viděla, když měla 20. Od té doby, už ne..... Prý, že její babička s dědou chtěli at' se obě dvě přestehují k nim, ale rodiče si mou babičku nechali, ta sestra šla k babičce a dědovi. Hmmm.. celkem zajímavý příběh, nemyslíte? Jinak se omlouvám, že jsem dnes nepřidala moc článků.... Ach jo... zítra zas škola. To je strašný. Budeme mít ted' testy..... Tento týden, příští a pak jedu na ozdravak. No tak nic, doufám, že jste si užili víkend. Přeji Vám hodně štěstí do nového týdne! Pp! :)


Monster High - Freaky Fusion zajímavý obrázek

23. února 2014 v 17:36 | ♥Charlie♥ |  Monster High
TRANSFORMACE! :D


Monster High - Catty Noir 2D

23. února 2014 v 16:54 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Krásná♥. Jedna z mých oblíbených.:)

Monster High - Freaky Fusion dějství

23. února 2014 v 13:13 | ♥Charlie♥ |  Monster High
U příležitosti dvoustého výročí školy, vlkodlaci objeví workshop starého učence a vrátí se do školy na počátku školy Monster High před 200 lety. Ale když se snaží vrátit do své současné doby, zjistí, že se omylem spojily některé ze studentů! S pomocí nových hybridních studentů se naše hrdinky naučí ovládat své kombinované já a tak čelit své největší výzvě ... uložit Frankie! ( Netuším, co to znamená, přesnější překlad jsem nenašla )

Překlad : Klik na ikonku .')

What?!

23. února 2014 v 12:22 | ♥Charlie♥ |  Barbie
Na co je proboha mořské panně bota?! XD


Drby jsou hloupé, drbny jsou hloupější

22. února 2014 v 17:40 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahojyk my hearts♥! Ano drby jsou hloupé, ale drbny, které je roznášejí jsou ještě hloupější. No, prostě, včera, jak jsem šla z oběda ve škole do šatny, tak hlídají třídní drbny. Popravdě, bych jim nejradši dala facku, za to jejich povrchní chování, jakokdyby měly vládu nad třídou a všechno musí vědět. Ale já jsem jim to teda dala, jak chtějí. Prostě: Přišla jsem do šatny a ony: Kde se tak flákáš?! Pak blablabla, něco říkaly o tom, at' se nezdržuji na obědě atd. Ale pak řekly: Ty chodíš s Benišem? A já řekla, že ne. Vážně s ním nechodím, jen tak na okraj. A ony: Tak proč furt spolu jste a seděli jste spolu na židli? A já: No a? To je jeho problém ne můj. A ty nemáš ruce abys ho žduchla?! Mám, ale proč bych to dělala? On odejde sám a no a co? Mně to neva a navíc je sranda. Takže spolu vážně nechodíte? Ne. A to ti máme jako věřit?! Mně je to jedno, věřte si čemu chcete, ale já s ním prostě nechodím. Hmmm.. aha. A koho máš ráda ze třídy? Nikoho. Tak aspon kamaráda. Tak jsem jim to řekla, jak chtěly. Ony pak, ale jak je znám roznesou drb, že miluju toho a toho. No a pak zas nastala otázka: Koho miluješ? A já: Proč bych Vám to měla říkat? Vy jste zrovna ty, kterým bych to ''určitě'' řekla jako první -_-. C! To je jedno, řekla jsi nám to, co potřebujeme vědět, můžeš jít... Pak to řeknu klukům, které údajně miluji, že mě drbny vyslýchaly a řeknu jim, jak to je. A ony pak budou za největší trapky, protže neměly pravdu! Muhahaha!!! XD To je plán. :D No, to neřešte. Jinak jsme ve škole dostaly info ohledně ozdravaku. Zase bude maškarní, tak netuším, co s vezmu, ale myslím, že už by to mohli zrušit, maškarní moc nemusím :D (pardon, jestli jsem urazila milovníky karnevalu). Možná, že asi půjdu za Midge, protže mám na to celkem podobný vzhled.... Zrzavé vlasy, pihy + dokonce u smíchu chrochtám XD, je to strašná vlatnost :D. Stačí sehnat nějaké retro-oblečení a je to, jo a sundat brýle :D. Jedeme tam od 8.-21.března 2014. Ty data nesnáším, protože mi vezmou všechno: Barbiine narozky, mé narozky, narozky blogu, fauna trhy atd. Tak snad to tam bude za něco stát, když se musím vzdát takovýchto významných událostí :(. Ale nebojte! Budou tu přednastavené články, ale zatím Vám víc neřeknu :p. Tak pp. Mějte se a bud'te naleděni do růžova♥.
Vaše

Barbie - Moje fotky karavanu

22. února 2014 v 15:00 | ♥Charlie♥ |  Moje panenky
Tak, je tu ta velká vlna fotek, kterou jsem Vám včera na blogu slibovala. Jsou to fotky mého karavanu, který jsem dostala na Vánoce :). Je naprosto úžasný!♥
PS: Panenky ani kůn nejsou součástí balení (:D)


Více fotek v celém článku! .')


Winx club - Daphne & Thoren png

22. února 2014 v 13:03 | ♥Charlie♥ |  Grafika
Mnou vyrobené srdíčko a kulička s Daphne a její novou láskou Thorenem :).
Jak to mezi nimi jiskří, jsou prostě sladcí♥.
Volně kopírujte, ale NEMAZAT ZDROJ Z OBRÁZKU!!!Snad se líbí :).