Leden 2014

Fuj!

24. ledna 2014 v 15:40 | ♥Charlie♥ |  Diplomy, poděkování atd.
Ne na vás fuj ale na drbnu! Neboli trapku.... Napsala jsem na její blog co kdyby jsme se všichni smířili , kromě drbny ta si to samozrejme musí odpykat za své cinny tynuse by ji proste nahlásila na ty poldy. A víte co ta trapka udělala ? Smazala mi koment a blokla me! Tomu říkám zbabělost, uz se boji a kdyz me a ostatní blokne tak si mysli ze nepůjde do pastaku . Ale to se plete na ni dojde!
ne ze bych byla neprejici ale tohle ji ze srdce přeju!

6. serie Winx V ČR odstartuje....

23. ledna 2014 v 20:26 | ♥Charlie♥
V

!!!ČERVNU!!!


Monster high FCA v Pompu !!!!

22. ledna 2014 v 10:22 | ♥Charlie♥ |  Monster High
Na webových stránkách Pompa jsem našla panenky MH z filmu Frights Camera Action!!!!!!!
http://www.pompo.cz/monster-high-howlywood-delux-priserka-/p25BLX22-1/
http://www.pompo.cz/monster-high-priserka-13-prani/p25BBK06-1/ ( nechápu kde vzali to 13 přání :D)

dokonce tam tam uz maji jane!!!!!
http://www.pompo.cz/monster-high-boolittle/p25BLW02-1/

a za za takovou levnou cenu :o

Winx club - Bloomix Bloom transformation!

17. ledna 2014 v 9:00 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Ta je nádherná! :O
Pardon nejdou mi najet videa tak si tohle okopírujte do vyhledávače: http://m.youtube.com/watch?v=phqSK1wEFGk

Winx kresby na přání

11. ledna 2014 v 17:37 | ♥Charlie♥ |  Winx kresby na přání
Tak mě napadlo, že bych začala kreslit Winx kresby na přání..... Záleželo by jen na Vás, jestli byste chtěli svou vlastní navrženou, nebo Bloom ja nevím Enchantix, nějakého ze specialistů, Pixie, nějaké Vaše oblíbené místečko v seriálu, třeba část Stellina pokoje atd. Volba je jen na Vás! Chcete? Tak m do komentářů napište údaje ohledně Vaší Winx kresby :) Už se těším na Vaše nápady! Hotové obrázky bude dávat do článků! .')
(kreslit budu na papír)

Moje další obrázky Winxek z Malování

11. ledna 2014 v 17:32 | ♥Charlie♥ |  Moje ostatní kresbičky
Přináším Vám mé další obrázky Winxek z počíku :) Myslím, že jsou docela povedené (,ale nějaká grafička fakt nejsem .'D).

Tuto jsem pojmenovala Jane:

A tuhle Alice:


Co na obrázky říkáte? :)

Winx club - Zajímavost: Věděli jste, že...?

11. ledna 2014 v 17:12 | ♥Charlie♥ |  Winx club
4Kids se vzdalo Winx a Nickelodeon podepsal smlouvu. A tím se vše změnilo. Napsaný scénář Inginia měl jen malou hodnotu, protože podle právům Nickelodeonu se musela změnit polovička scénáře. Podle scénáře, Winx se z Believixu měly vrátit na Enchantix, protože Enchantix je proměna nejvyššího řádu, jenom ten hnusnej Nickelodeon promazal to co bylo ve scénáři... Njn, co se dá dělat:/...
Nick to nastavil na Sirenix, Harmonix, Bloomix a brzy toho ještě přibude. :(
Ale, to, co je mi líto je, že Daphne měla podle původního scénáře zemřít :'(

Ano, je to tak :'( Sirenix a ty ostatní přeměny z 5. i 6. serie se mi sice moc líbí, ale i tak. Třeba mě štvě, že Tecna ani Musa nemají v 6. serii svou Pixie! Tyhle současné se k nim vůbec nehodí, podle mého :( Layla má nového přítele Roye a co hůř, říkají jí Aisho! (vím, že je Aisha originální, ale Layla je u nás v Česku!) A ten český dabing, no fuj! A Nick panenky ještě větší FUJ! Mně se osobně nejvíce líbí Winx panenky od firmy Simba toys nebo Smoby, ale i trochu od Mattela (Mattel měl dokonce na starosti i první Winx panenky :) ! ). No, tak já zakončuji článek tímto krásným obrázkem, kde jsou Winx se svými starými Pixies (nebo spíše Pixies se svými starými Winx :D) :).


Ach, ta škola :(

5. ledna 2014 v 11:40 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ták, a zítra většinu z nás zase čeká škola + poslední víkend na opravu známek. No, to bude! Taky doslova NENÁVIDÍTE školu jako já? Jako nechci říct, že jsem nějaký flákač to vážně ne (to už bych asi nežila :D), ale že ji prostě nesnáším no... (no jo, já tak skvěle vysvětluji, ehm dobře už nebudu plácat voloviny .'D. Dneska v 16:30 pojedu s mou ''úžasnou'' rodinkou na bruslák (do ČEZ arény ve Vítkovicích) a ještě s mou otravnou tetou, jejím úchylným přítelem a rozmazleným synáčkem, no jo, my jsme partie, nechci abych zněla namyšleně, ale já jsem asi s mou ségrou nejnormálnější :D Tfuj, už zase plácám nesmysly. Ted' se domlouváme jestli nemůže jet i Kika, ale opět rodinné spory :D Tak jestli chcete přijed'te do ČEZ aréna Vítkovice, možná, že se tam potkáme :) Jinak nemám, co dodat, jenom at' se Vám daří ve škole a klidně si přijed'te zabruslit .') Pp!


WOW! Monster High - Frights, camera, action! panenky v ČR! + Jane Boolittle v ČR + Ghoul Spirit v ČR + Screamaster v ČR + Nefera Basic v ČR + Ghoulia Yelps Basic v ČR!!!!!!!!!!!!!!

4. ledna 2014 v 20:27 | ♥Charlie♥ |  Monster High
No chápete to?! Já ne! A víte co nechápu? To, že na sbazar.cz mají za 999Kč Ghoul Spirit, Jane Boolittle za 1 149, Screamaster za 899 Kč, Nefera de Nile Basic za 900 Kč, Ghoulii Yelps Basic za 850 Kč a Frights, camera, action za 699 Kč!

A abyste mi tu omdleli tak ještě Pursephone, Meowlody a Toralei jako roztleskávačky:http://www.sbazar.cz/michaela.barvikova/detail/4230816-monster-high-roztleskavacky-kocky-nove-nerozbalene-v

PS: i když je tam napsané jenom třeba Cleo de Nile, tak pod tím je popis panenky a tam je ještě jaké si můžete z této koleke vybrat, stejně tak i u SloMoa a Clawdeen .')

Tak objednávejte dokud můžete!

Neomdleli jste mi tu? Že ne? :D


Rozhovor s *Jackeey* (barbieakone1.blog.cz)

4. ledna 2014 v 19:08 | ♥Charlie♥ |  Diplomy, poděkování atd.
Skvělý rozhovor s *Jackeey*! :)


(tvorba barbieakone1.blog.cz)