Září 2013

Příběh vašeho mazlíčka

27. září 2013 v 18:46 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahojky lidičky! Píšu z tabletu takže se nemůžete divit, ze budu možná mít nějaké pravopis ne chyby ;). Chtěla jsem jen navrhnout, co kdyby jste každy na svůj blog napsali příběh zajímavý lásky plny příběh vašeho nejcennejsiho zvířátka a vás neboli bude znít nadpis : Já a moje druhá půlka srdce
Není to nic povinného :).Kdyz budete se ale chtít přihlásit stačí když mi napíšete do komentářů kdy článek o svém mazlíčkovi zveřejnite na svůj blog , jestli chcete tak i mazlíčkovi fotecky.Nemusíte mi psát o jakem ze svých miláčku budete psát nechám se překvapit :). Ti co se účastní budou odměněni diplomkem a malým dáreckem. Tak neváhejte a pište, já vím ze to zvládnete! :)

Hello! I'm so happy! :)

21. září 2013 v 11:07 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahojky lidi! Víte proč jsem tak (jak jse napsala v nadpisu) happy? NARODILA SE MNĚ A MOJÍ N.K.N. OSMÁČATA (no spíše naší Charlottce)! Jsou extra roztomilá, ale rychle rostou (to je to hrozný :/) Jsou 4., zatím nevíme pohlaí. Tady Vám popíšu situaci jejich narození blíže: s Kiki (BFF) jsme ráno vstaly, šly jsme za osmáčky. Koukáme se na Charlottku a... co nevidíme?! Já viděla krev tak jsem si v duchu řekla (potrat nebo porod něco z toho) A Kiki si zas myslela, že se jí to zdá.... Pak jsme, ale obě zaostřily zrak a .... KUK! malincí osmáčci! :) Tak jsme budily ségru a jejího přítele a řvaly jsme: Charlottka porodila! Jsou miminka! Tak se jsme se šli všichni podívat. Jsou roztomilá! ♥ Takoví kulíšci ♥

Tak pp :*

Tady ještě pár foteček :):S maminkou :)

Proč? (mh-moje-monsterky.blog.cz)

16. září 2013 v 13:03 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ahoj, tady mám jen otázku pro ○Lagoona○Blue○ z blogu mh-moje-monsterky.blog.cz. Chtěla jsem se zeptat PROČ? Proč jsi mě zablokovala v komentech? Za co? Jen protože jsem ti řekla, že Clawdeen s Clawdem se čte Clódýn a Clód a Jinafire se čte Džinyfajr? Nebo, že jsm nebyla na kontrole Affs? Nebo PROČ? Vysvětli mi důvod. Nemusíš se hned rozčilovat (tedy jestli tomu tak je) , že ses jen spletla, nikdo není bezchybný. Tak PROČ?
Nové Affs - zápis

13. září 2013 v 15:37 | ♥Charlie♥ |  Diplomy, poděkování atd.
Ahojky lidičky! Jen bych Vám chtěla oznámit, že 20. září proběhne doplnění nových Affs.
Tato Affska by měla být zapsána v daný den (výše), pokud se tak nestane můžete mi do komentů napsat .'):

Kamí
Lilinka
Skipper
♥Spectra Vondergeist♥

Kdo by se chtěl ještě přidat může + chtěla bych se omluvit Gigi Florince, omylem jsem jí smazala z Affs promin fakticky promin :(.

Tak pp :).


Winx PREMIÉRA 6. a 5. série

11. září 2013 v 17:13 | ♥Charlie♥ |  Winx club
Psala jsem opět do Barrandova je bylo mi sděleno, že 29. září 2013 bude na Barrandov premiéra 5. série Winx clubu ČESKY! A zajímavé taky je, že ve stejný den má premiéru 6. série (ITA). Takže se máme na co těšit! :)


1. den v nové třidě

2. září 2013 v 17:36 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Tak jak bylo dneska ve škole? U mě ušlo, protože učitel furt 2 vyučovací hodiny co jsme tam byli jen četl školní řád, sem tam nějaká ta srandička, řediteli se přerušil proslov díky pokaženému rozhlasu :D no víte a tak :DD. Jinak mě napadlo, že bych mohla mít tento blog o více panenkách (Ever After High, Monster High, Novi stars, La Dee Da, Pinkie Cooper, VIP Pets, Cutie Pops atd.). Co říkáte?


Ach jo.... prázky končí :(

1. září 2013 v 18:55 | ♥Charlie♥ |  Můj deníček
Ach jo, tak už nám končí celej ten prázdninový veget :/. Zítra už do školy, no jo.... Jinak ze včerejška do dneška u mě byla má B.F.F. Kiki. Přišla ke mně včera v 6 hodin večer... Byly jsme na počíku, koukaly na film Italské prázdniny, hrály si s našim čoklikem :D a osmáky, mimochodem jsem Vám zapomněla říct, že jsme zjistili, že Chelsey je vlastně TEN Chelsey, tak jsme ho přejmenovali na Teodora a tat'ka dokoupil ještě 2 samičky osmíků :), takže těd' máme doma zvěřinec (+ jednu asi metrovou klec :DD) a mamka má z toho ''vééélkou'' radost :D. Jakmile jsme se ráno vzbudily, hned za náma přišel můj hafan Honzík (yorkshir) :) a letěly jsme do kuchyně za osmáčky :). Pak jsme se domlouvaly co jí koupím na narozky (takže opět zaplý počík a projížděly jsme hračkárny :DD), ale to co jí nakonec koupím to tady neprozradím, protože si tento blog čte taky :p. Pak nám mamka s tat'kou na oběd objednali výjimečně pizzu (my jsme si daly Hawai :D). Pak jsme šly opět za osmíky, bohužel jsme nešikovně zavíraly klec Teo tam měl drápek a....... PÍSK PÍSK!!!!! Lekly jsme se, bohužel přišel o drápek (no snad doroste, protože osmáci mají prst a na něm drápek) , začal si to olízávat, protože mu tekla krev :(( Pak jela ve dvě hod'ky domů, mamka jí zavezla a pak šla se mnou do kina na Šmouly 2. Bylo to žůžo! Moc se mi ten film líbil, snad tak dobrej jak jednička! Mimochdem představím Vám ted'ka jména našich osmáčků:
SAMIČKY: Charlott, (a její dcera) Chelsey
SAMCI: Chilli, Teodor (bývalá Chelsey)

Tak pp a užijte si zbytek posledního prázdninového dne! :)